Stand
Nr
Team
W
P
1
Cito 1
4
12
2
Constantia 1
4
8
3
SES 1
3
7
4
SDDL 1
4
7
5
SIOL 1
4
7
6
Hapse Boys 1
3
6
7
Herpinia 1
4
6
8
Festilent 1
4
6
Stand
Nr
Team
W
P
5
Juliana Mill 3
0
0
5
Venhorst 2
1
3
6
Constantia 2
2
3
7
Estria 2
2
1
8
Hapse Boys 3
1
0
9
SV Milsbeek 2
1
0
10
SIOL 2
2
0
11
RKOSV Achates 3
2
0
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
5
HBV 4
2
3
6
SC St Hubert 3
2
3
7
Estria 5
2
3
8
Odiliapeel/Braks Gr
2
3
9
Menos 2
2
2
10
SIOL 4
2
1
11
Toxandria 4
2
1
12
Juliana Mill 6
2
0
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
2
Olympia '18 F6G
7
16
3
VIOS'38 F2
8
16
4
Juliana Mill F4
8
14
5
FC de Rakt F4
8
13
6
ST Excellent/Wester
8
11
7
RKOSV Achates F4
8
6
8
UDI'19/Beter Bed F1
8
3
9
SIOL F3G
7
1
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
1
Juliana Mill JO11-1
1
3
2
Hapse Boys JO11-1
1
3
3
SIOL JO11-1
1
3
4
RKOSV Achates JO11-
1
3
5
DSV JO11-1
1
3
6
ST Constantia/Menos
1
0
7
EWC'46 JO11-1
1
0
8
SV Venray JO11-5
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
Olympia'18 JO11-2
1
3
2
SV Milsbeek JO11-1
1
3
3
VIOS'38 JO11-1
1
3
4
Gassel JO11-1
1
3
5
SIOL JO11-2
1
3
6
De Zwaluw JO11-1G
1
0
7
Vitesse'08 JO11-3
1
0
8
RKOSV Achates JO11-
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
Olympia'18 JO11-4
1
3
2
Vianen Vooruit JO11
1
3
3
JVC Cuijk JO11-3
1
3
4
SES JO11-2G
1
3
5
DSV JO11-2
1
3
6
Juliana Mill JO11-2
1
0
7
SIOL JO11-3
1
0
8
ST Constantia/Menos
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
3
Juliana Mill JO11-3
1
3
4
VIOS'38 JO11-2
1
3
5
Astrantia JO11-1G
0
0
5
JVC Cuijk JO11-5
0
0
6
De Zwaluw JO11-2G
1
0
7
Vitesse'08 JO11-5
1
0
8
RKOSV Achates JO11-
1
0
9
SIOL JO11-4
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
Vitesse'08 JO13-1
1
3
2
ST Estria/GVV'57/SC
1
3
3
SIOL JO13-1
1
3
4
ST Constantia/Menos
1
3
5
Montagnards JO13-1
1
1
6
ST SSS'18/V.V. Holt
1
1
7
Olympia'18 JO13-2
1
0
8
DSV JO13-1
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
ST HBV/Vianen Vooru
1
3
2
JVC Cuijk JO13-3
1
3
3
VIOS'38 JO13-2
1
3
4
SV Venray JO13-6
1
3
5
SIOL JO13-2
1
3
6
Vitesse'08 JO13-3
1
0
7
De Zwaluw JO13-2
1
0
8
SV Milsbeek/Astrant
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
Venhorst JO15-1
1
3
2
SIOL JO15-1
1
3
3
Juliana Mill JO15-1
1
3
4
Vitesse'08 JO15-1
1
3
5
ST Astrantia/SV Mil
1
3
6
Volkel JO15-1G
1
0
7
Constantia JO15-1
1
0
8
DSV JO15-1
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
Juliana Mill JO15-3
1
3
2
ST HBV/Vianen Vooru
1
3
3
Vitesse'08 JO15-3
1
3
4
SIOL JO15-2
1
3
5
Hapse Boys JO15-2
0
0
6
RKOSV Achates JO15-
0
0
7
Olympia'18 JO15-3
1
0
8
Constantia JO15-2
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
Estria JO17-1
1
3
2
Vianen Vooruit JO17
1
3
3
HBV JO17-1
1
3
4
GVV'57 JO17-1
1
3
5
Hapse Boys JO17-1
0
0
6
SIOL JO17-1
1
0
7
ST SC. St. Hubert/D
1
0
8
De Zwaluw JO17-1
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
ST De Willy's/SC. S
1
3
2
SES JO19-1
1
3
3
Juliana Mill JO19-1
1
3
4
Estria JO19-1
1
3
5
HBV JO19-1
1
3
6
Constantia JO19-1
1
0
7
SIOL JO19-1
1
0
8
RKOSV Achates JO19-
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
3
GVV'57 JO7-3/GVV'57
0
0
4
GVV'57 JO7-5/GVV'57
0
0
5
Hapse Boys JO7-1/Ha
0
0
6
HBV JO7-1G
0
0
7
JVC Cuijk JO7-1/JVC
0
0
8
SES JO7-1
0
0
9
SIOL JO7-1/SIOL JO7
0
0
10
ST Estria/SCV'58 JO
0
0
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
1
Montagnards JO9-1
1
3
2
SIOL JO9-1
1
3
3
SV Venray JO9-3
1
3
4
Volharding JO9-2G
1
3
5
Vitesse'08 JO9-2
0
0
6
RKOSV Achates JO9-1
1
0
7
SV Milsbeek JO9-1
1
0
8
Sambeek JO9-1
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
Estria JO9-1
1
3
2
Juliana Mill JO9-3G
1
3
3
SIOL JO9-2
1
3
4
ST Constantia/Menos
1
3
5
JVC Cuijk JO9-3
1
1
6
ST SC. St. Hubert/D
1
1
7
GVV'57 JO9-2
1
0
8
HBV JO9-1G
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
Juliana Mill JO9-5
1
3
2
RKOSV Achates JO9-3
1
3
3
SIOL JO9-3
1
3
4
ST Constantia/Menos
1
3
5
Vitesse'08 JO9-4
1
3
6
Hapse Boys JO9-2
1
0
7
JVC Cuijk JO9-5
1
0
8
Olympia'18 JO9-5
1
0
Stand
Nr
Team
W
P
1
De Zwaluw JO9-2
1
3
2
Heijen JO9-2G
1
3
3
RKOSV Achates JO9-4
1
3
4
SIOL JO9-4
1
3
5
Vitesse'08 JO9-5
0
0
6
Hapse Boys JO9-3G
1
0
7
JVC Cuijk JO9-6
1
0
8
ST HRC'27/Stormvoge
1
0
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
1
Juliana Mill VR1
2
6
2
RKOSV Achates VR1
2
6
3
SIOL VR1
1
3
4
Vianen Vooruit VR1
1
3
5
HBV VR1
1
1
6
Vitesse'08 VR1
2
1
7
RESIA VR1
0
0
8
Volharding VR2
1
0
Verjaardagen: Er zijn vandaag geen leden van SIOL welke jarig zijn!
Vrienden van SIOL

Bent u geen ondernemer, maar wilt u toch vv SIOL met een kleine bijdrage sponsoren? Wordt dan nu 'Vriend van SIOL' en help mee aan de verdere ontwikkeling van onze vereniging!

Met uw bijdrage hopen we op korte termijn ons eerste doel te realiseren: nieuwe dug-outs op het hoofdveld van vv SIOL!

Komende wedstrijden

De komende 21 dagen worden de volgende wedstrijden gespeeld door teams van SIOL.

Nr. Datum Aanvang Wedstrijd Type
38703 01-10-2016 14:30 uur SIOL JO17-1 - Hapse Boys JO17-1 Competitie
40629 01-10-2016 13:00 uur SIOL JO15-1 - JVC Cuijk JO15-2 Competitie
42442 01-10-2016 12:30 uur Hapse Boys JO15-2 - SIOL JO15-2 Competitie
43201 01-10-2016 11:15 uur ST Constantia/Menos JO13-1 - SIOL JO13-1 Competitie
44131 01-10-2016 13:00 uur SIOL JO13-2 - SV Venray JO13-6 Competitie
46240 01-10-2016 11:00 uur SIOL JO11-1 - Juliana Mill JO11-1 Competitie
47466 01-10-2016 09:30 uur Heijen JO11-1 - SIOL JO11-2 Competitie
46914 01-10-2016 10:00 uur JVC Cuijk JO11-3 - SIOL JO11-3 Competitie
49930 01-10-2016 11:00 uur SIOL JO11-4 - Juliana Mill JO11-3 Competitie
53240 01-10-2016 09:00 uur SIOL JO9-1 - Volharding JO9-2G Competitie
54404 01-10-2016 09:00 uur SIOL JO9-2 - GVV'57 JO9-2 Competitie
51950 01-10-2016 09:00 uur RKOSV Achates JO9-3 - SIOL JO9-3 Competitie
51926 01-10-2016 09:30 uur Heijen JO9-2G - SIOL JO9-4 Competitie
56083 01-10-2016 09:00 uur JVC Cuijk JO7-1/JVC Cuijk JO7-2 - SIOL JO7-1/SIOL JO7-2 Competitie
56358 01-10-2016 09:30 uur HBV JO7-1G - SIOL JO7-1/SIOL JO7-2 Competitie
37005 01-10-2016 15:00 uur Toxandria JO19-1 - SIOL JO19-1 Competitie
 
6704 02-10-2016 14:30 uur SIOL 1 - Hapse Boys 1 Competitie
22622 02-10-2016 10:00 uur SIOL 3 - Astrantia 2 Competitie
27903 02-10-2016 10:00 uur Vianen Vooruit 3 - SIOL 4 Competitie
36060 02-10-2016 10:00 uur SIOL VR1 - ST Estria/GVV '57/SCV'58 VR1 Competitie
 
33125 04-10-2016 20:00 uur RKOSV Achates 3 - SIOL 2 Competitie
 
39678 08-10-2016 15:00 uur JVC Cuijk JO17-3 - SIOL JO17-1 Competitie
40371 08-10-2016 13:00 uur Venhorst JO15-1 - SIOL JO15-1 Competitie
42619 08-10-2016 13:00 uur SIOL JO15-2 - RKOSV Achates JO15-2 Competitie
43015 08-10-2016 13:00 uur SIOL JO13-1 - ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO13-1 Competitie
43347 08-10-2016 11:30 uur Volharding JO13-3G - SIOL JO13-2 Competitie
46271 08-10-2016 10:00 uur DSV JO11-1 - SIOL JO11-1 Competitie
47386 08-10-2016 11:00 uur SIOL JO11-2 - SV Milsbeek JO11-1 Competitie
47390 08-10-2016 11:00 uur SIOL JO11-3 - ST Constantia/Menos JO11-3 Competitie
49483 08-10-2016 10:30 uur Astrantia JO11-1G - SIOL JO11-4 Competitie
54553 08-10-2016 09:00 uur ST Constantia/Menos JO9-2 - SIOL JO9-2 Competitie
52016 08-10-2016 09:00 uur SIOL JO9-3 - JVC Cuijk JO9-5 Competitie
52051 08-10-2016 09:00 uur SIOL JO9-4 - Vitesse'08 JO9-5 Competitie
56412 08-10-2016 09:30 uur De Zwaluw JO7-1/De Zwaluw JO7-2 - SIOL JO7-1/SIOL JO7-2 Competitie
56260 08-10-2016 09:00 uur SIOL JO7-1/SIOL JO7-2 - HBV JO7-1G Competitie
13222 08-10-2016 09:00 uur SIOL JO9-1 - DSV JO9-1 Vriendschappelijk
36986 08-10-2016 14:30 uur SIOL JO19-1 - HBV JO19-1 Competitie
 
32867 09-10-2016 12:00 uur SIOL 2 - Hapse Boys 3 Competitie
25918 09-10-2016 10:00 uur RKOSV Achates 5 - SIOL 3 Competitie
22917 09-10-2016 11:00 uur SIOL 4 - Estria 5 Competitie
35671 09-10-2016 11:00 uur Vianen Vooruit VR1 - SIOL VR1 Competitie
 
39642 15-10-2016 14:30 uur SIOL JO17-1 - Sambeek JO17-1 Competitie
40488 15-10-2016 11:30 uur Vitesse'08 JO15-1 - SIOL JO15-1 Competitie
42620 15-10-2016 13:00 uur SIOL JO15-2 - Juliana Mill JO15-3 Competitie
43040 15-10-2016 11:30 uur DSV JO13-1 - SIOL JO13-1 Competitie
44132 15-10-2016 13:00 uur SIOL JO13-2 - SV Milsbeek/Astrantia JO13-2 Competitie
46241 15-10-2016 11:00 uur SIOL JO11-1 - ST Excellent/Westerbeekse Boys JO11-1 Competitie
46988 15-10-2016 10:30 uur Olympia'18 JO11-2 - SIOL JO11-2 Competitie
47936 15-10-2016 10:45 uur Juliana Mill JO11-2 - SIOL JO11-3 Competitie
49931 15-10-2016 11:00 uur SIOL JO11-4 - Vitesse'08 JO11-5 Competitie
53409 15-10-2016 09:00 uur SIOL JO9-1 - Montagnards JO9-1 Competitie
54672 15-10-2016 09:00 uur SIOL JO9-2 - SCV'58 JO9-1 Competitie
52202 15-10-2016 09:30 uur Toxandria JO9-2G - SIOL JO9-3 Competitie
52185 15-10-2016 09:30 uur VIOS'38 JO9-2 - SIOL JO9-4 Competitie
57724 15-10-2016 09:00 uur SIOL JO7-1/SIOL JO7-2 - GVV'57 JO7-1/GVV'57 JO7-2 Competitie
36785 15-10-2016 15:00 uur Constantia JO19-1 - SIOL JO19-1 Competitie
 
10234 16-10-2016 14:30 uur SIOL 1 - SES 1 Competitie
32052 16-10-2016 11:30 uur Constantia 2 - SIOL 2 Competitie
24235 16-10-2016 10:00 uur SIOL 3 - Olympia'18 7 Competitie
28116 16-10-2016 10:00 uur SC St Hubert 3 - SIOL 4 Competitie
35323 16-10-2016 11:30 uur SIOL VR1 - HBV VR1 Competitie
Textiel recycling SIOL i.s.m. Drietex

Naast oud papier kunt u nu ook voor de inlevering van al uw gebruikte kleding, schoeisel terecht bij Voetbalvereniging SIOL. SIOL krijgt voor het papier en de kleding een klein bedrag per kg. Dat geld wordt door SIOL gebruikt voor extra activiteiten voor de jeugd en om de contributie voor de jeugd laag te houden, zodat iedereen kan blijven voetballen.

Evenementen & Activiteiten SIOL

Wilt u iets in plannen en wilt u rekening houden met evenementen en/of activiteiten van SIOL? Of bent u gewoon benieuwd wat er op een bepaalde dag plaatsvind? Bekijk dan snel de kalender van SIOL!

Sponsoren en subsponsoren
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Suilichem Webdesign & Development
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Suilichem Webdesign & Development
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Suilichem Webdesign & Development
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Suilichem Webdesign & Development
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Suilichem Webdesign & Development
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Suilichem Webdesign & Development
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis